Altschliffbrillantbrosche ca. 0,70 ct
Gold/Weißgold 585, 3,7 g in OriginaletuiøG4
29.06.2020 - 14:27
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 29.06.2020 - 14:27 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |